Автопродажа. Автобазар. » Статьи » Auto-articles » Оренда навантажувача: корисні поради

Оренда навантажувача: корисні поради

by: Ramon
Просмотров: 56
Кол-во слов: 1977
Дата: 28.05.19 Time: 07:41.

На сьогоднішній день досить популярною є послуга оренди автонавантажувача. Перш за все, тому що це вельми вигідне рішення у багатьох випадках. Це відмінний варіант для тих компаній і приватних підприємців, які хочуть максимально економно витрачати оборотні кошти, а також при відсутності досвіду роботи з подібною спецтехнікою, або коли вона потрібна тільки на деякий певний час.

Оренда навантажувача дозволяє істотно заощадити, адже не треба витрачати гроші на його сервісно-технічне обслуговування і ремонт. А, наприклад, київська компанія «Денал Груп» додатково пропонує також і послуги своїх кваліфікованих операторів-водіїв, завдяки чому замовникам не доводиться займатися пошуками та наймом відповідних працівників.

Дана компанія має у своєму розпорядженні значний парк сучасних навантажувачів різних моделей, що розрізняються між собою за багатьма параметрами. Зокрема, при виборі найбільш підходящої машини слід особливу звернути увагу на наступні чинники:

  • вид використовуваного енергоносія (солярка, бензин, газ, електрика);
  • гранична вантажопідйомність;
  • максимальна висота підйому;
  • можливість використання додаткових пристосувань;
  • комфортність кабіни управління;
  • ціна оренди навантажувача.

Як правило, дизельні автонавантажувачі використовують тільки для роботи на відкритих майданчиках. Хорошим варіантом може бути використання комбінованого двигуна (газ/бензин) для експлуатації як всередині, так і поза приміщеннями. Великим попитом останнім часом стали користуватися електронавантажувачі, завдяки їх універсальності та екологічній чистоті (тобто повній відсутності вихлопних газів у процесі роботи) - це дозволяє застосовувати їх навіть для роботи у складах-холодильниках із продовольством і ліками.

Як показує практика, найбільш затребуваними є вилочні навантажувачі, у яких основним робочим пристосуванням є вила. Це пояснюється тим, що для перевалки більшості видів вантажів в якості тари використовують піддони (палети). Що стосується довжини вил, то вона обирається в залежності від розміру піддонів, з якими доводиться працювати.

У компанії «Денал Груп» завжди готові проконсультувати по будь-яких питаннях, що стосуються роботи автонавантажувачів, і підібрати таку модель, яка б повною мірою відповідала побажанням замовника.

навантажувач

Детальніше тут на сайті https://denal.com.ua

Об авторе:

Ramon


Рейтинг: 5.0